Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul „Amenajare de locuinte sociale (de necesitate) in regim P+M, prin transformarea cladirii C1 - dormitor, str. Sarcadului, nr. 1. Salonta, jud. Bihor”

Număr anunț
SCN1051997
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 6390298)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.901.481 RON
Valoare atribuită
2.901.400 RON
Data publicării
02.09.2019 18:22
Anunț de atribuire
SCNA1029564
Termen limită
30.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061148

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BHPROINV SRL CUI 37676932

Valoare atribuită

2.901.400 RON

din 2.901.481 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.