Atribuită Anunț de participare

Servicii de asistenţă tehnică din partea proiectantului pe parcursul derulării lucrărilor de execuţie, inclusiv pe perioada de garanție, până la încheierea procesului verbal de recepție finală pentru obiectivul de investiţii „Modernizare DC Islaz-Barza și construire pod peste pârâul Sâmnic în comuna Budești, județul Vâlcea”

Număr anunț
SCN1052161
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
MODDRUM CONSTRUCT SRL (CUI 25834036)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.990,50 RON
Valoare atribuită
29.990 RON
Data publicării
03.09.2019 22:49
Anunț de atribuire
SCNA1024189
Termen limită
16.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061424

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MODDRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 25834036

Valoare atribuită

29.990 RON

din 29.990,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.