Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare si executie lucrari de modernizare drumuri de interes local in comuna Nicoresti, Judetul Galati in cadrul proiectului de investitii cu denumirea: „Modernizare drumuri de interes local, Comuna Nicoresti”
- Număr anunț
- SCN1052150
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICORESTI (CONSILIUL LOCAL NICORESTI) (CUI 3878767)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.581.386,34 RON
- Valoare atribuită
- 23.558.365,01 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2019 18:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1029713
- Termen limită
- 27.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061169
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini_drumuri-semnat.pdf.p7s
- D.A.L.I - Parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- D.A.L.I - Piese desenate-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061169.pdf
- Formulare inclusiv modelul de contract-semnat.pdf.p7s
- Raport de expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 3
ALMA CONSULTING S.R.L. CUI RO 1444788
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
CRICONS SRL CUI RO 14972700
Valoare atribuită
23.558.365,01 RON
din 23.581.386,34 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 23.021,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.