Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
RECHIZITE SI ARTICOLE DE BIROU
- Număr anunț
- SCN1052139
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417.997,60 RON
- Valoare atribuită
- 311.979,45 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2019 15:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1026599
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061392
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061392.pdf
- Formulare rechizite.7z.p7s
- Indicator de performanta-.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OFFICE & MORE SRL CUI RO18560868
Valoare atribuită
311.979,45 RON
din 417.997,60 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 106.018,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.