Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
FURNIZARE ROLE ȘI GHIRLANDE DE ROLE
- Număr anunț
- CN1016990
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPANY SRL (CUI 6661397)
- Cod CPV
- 42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.195.929 RON
- Valoare atribuită
- 1.157.240,40 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2019 10:35
- Anunț de atribuire
- CAN1029004
- Termen limită
- 19.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1069965
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA INSTRUCTIUNI OFERTANTI ANAP.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI ROLE SI GHIRLANDE ROLE.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE ROLE+GHIRLANDE.docx.p7s
- FisaDate_DF1069965.pdf
- FORMULARE ROLE+GHIRLANDE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
JSC SIA Akonit CUI 3525116280
Valoare atribuită
1.157.240,40 RON
din 1.195.929 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 38.688,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.