Atribuită
Anunț de participare
Răspânditor material antiderapant 5 mc dotat cu sistem de umidificare cu capacitate rezervor de 1000 litri
- Număr anunț
- SCN1052081
- Autoritate contractantă
- SALUBPREST HUNEDOARA S.R.L. (CUI 34446726)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 34144420-8 · Vehicule de imprastiat sare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.000 RON
- Valoare atribuită
- 76.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2019 11:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1024608
- Termen limită
- 13.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061012
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI RASPANDITOR-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT RASPANDITOR-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061012.pdf
- FORMULARE RASPANDITOR-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Valoare atribuită
76.000 RON
din 76.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro