Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
Servicii de asigurare Casco
- Număr anunț
- SCN1052066
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.000 RON
- Valoare atribuită
- 185.228 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2019 10:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1025135
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061301
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini casco 2019-semnat.doc.p7s
- clauze contractuale casco 2019-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1061301.pdf
- Formulare casco 2019-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
185.228 RON
din 201.000 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 15.772 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.