Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
“MODERNIZARE PRIN ASFALTARE A UNOR STRĂZI DIN LOCALITATILE SATCHINEZ SI HODONI, JUD. TIMIȘ”
- Număr anunț
- SCN1052061
- Autoritate contractantă
- Primaria Satchinez (CUI 6419890)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.567.714,43 RON
- Valoare atribuită
- 3.515.231,57 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2019 10:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1031275
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061041
Documente
Documentația de atribuire
- 1. B parte scrisa PTH-semnat.pdf.p7s
- 2. C parte desenata PTH-semnat.pdf.p7s
- 3. Caiet sarcini asfaltare-semnat.pdf.p7s
- 5. draft contract-semnat.pdf.p7s
- 6. FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061041.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONFORT BANAT S.R.L. CUI 40083390
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AXO UTIL SRL CUI RO21921091
Terți susținători 1
VIACONS RUTIER SRL CUI RO 14234540
Valoare atribuită
3.515.231,57 RON
din 3.567.714,43 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 52.482,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.