Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,4% sub estimat

ACORD CADRU DE FURNIZARE REACTIVI

Număr anunț
CN1016983
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500.733,13 RON
Valoare atribuită
107.961,50 RON 78,4% sub estimat
Data publicării
14.11.2019 16:42
Anunț de atribuire
CAN1034405
Termen limită
16.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069927

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 500.733,13 RON Adjudecat: 107.961,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi si consumabile analizor automat hematologie Sysmex XN-… 366.399 RON Top Diagnostics S.R.L. 5 contracte 107.961,50 RON ↓70,5%
Top Diagnostics S.R.L. · contract 6699 · 20.02.2020
Top Diagnostics S.R.L. · contract 31555 · 08.09.2021 14.844 RON
Top Diagnostics S.R.L. · contract 38944 · 04.11.2021 297,50 RON
Top Diagnostics S.R.L. · contract 41363 · 23.11.2021 21.639 RON
Top Diagnostics S.R.L. · contract 4442 · 08.02.2022 71.181 RON
2 Reactivi si consumabile analizor automat de bacteriologie VITEK… 134.334,13 RON MEDICLIM S.R.L.

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279

Valoare atribuită

107.961,50 RON

din 500.733,13 RON estimat 78,4%

Adjudecat la 21,6% din estimat · economie 392.771,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.