Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,7% sub estimat
Achiziţionare calculatoare şi echipamente de Tehnică de Calcul: Lotul 1: Calculator desktop – Windows 10 + Office 2019 – 33 buc; Calculator staţie grafică – Windows 10 + Office 2019 + Autocad(12 luni) – 1 buc; Calculator laptop – Windows 10 + Office 2019 – 6 buc, Calculator laptop – Sistem IOS – 1 buc. Lotul 2: Multifuncţional Laser Color A4 – 2 buc; Multifuncţional Laser Color A3 – 1 buc; Imprimantă Laser A4 – 3 buc; Scanner A3 de reţea – 2 buc. Lotul 3: Router – 2 Buc, Switch – 2 Buc. Lotul 4: Achiziţionare laptop pentru Centrul Militar Judeţean Arad
- Număr anunț
- SCN1052026
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- BB COMPUTER SRL (CUI 1697110)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.471,42 RON
- Valoare atribuită
- 69.395 RON 77,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2019 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1025395
- Termen limită
- 17.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061031
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lot 4.pdf.p7s
- Caiet de sarcini loturi 1, 2, 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061031.pdf
- formulare.doc.p7s
- model contract lot 1.pdf.p7s
- model contract lot 2.pdf.p7s
- model contract lot 3.pdf.p7s
- model contract lot 4.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 311.471,42 RON Adjudecat: 69.395 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calculator desktop – Windows 10 + Office 2019 – 33 buc; Calcula… | 214.285,71 RON | Anulat | — |
| 2 | Multifuncţional Laser Color A4 – 2 buc; Multifuncţional Laser C… | 77.478,99 RON | BB COMPUTER | 52.900 RON ↓31,7% |
| 3 | Router – 2 Buc, Switch – 2 Buc | 16.806,72 RON | BB COMPUTER | 16.495 RON ↓1,9% |
| 4 | Achiziţionare laptop pentru Centrul Militar Judeţean Arad | 2.900 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BB COMPUTER SRL CUI RO 1697110
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BB COMPUTER SRL CUI RO 1697110
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Valoare atribuită
69.395 RON
din 311.471,42 RON estimat
77,7%
Adjudecat la 22,3% din estimat · economie 242.076,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.