Atribuită Anunț de participare

Achizitie autospecială pentru stingere incendii pentru implementarea proiectului ”Dotarea Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență al comunei Hamcearca, județ Tulcea”

Număr anunț
SCN1052023
Autoritate contractantă
COMUNA HAMCEARCA (PRIMARIA HAMCEARCA) (CUI 4793987)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303.127,50 RON
Valoare atribuită
303.000 RON
Data publicării
03.09.2019 08:28
Anunț de atribuire
SCNA1025609
Termen limită
17.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061029

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

303.000 RON

din 303.127,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.