Atribuită
Anunț de participare
MODERNIZARE DRUM ŞI AMENAJARE PARCĂRI, DC75 - CĂMINUL CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEL ÎN COMUNA GĂLĂUȚAS, JUDEȚUL HARGHITA
- Număr anunț
- SCN1052314
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
- Furnizor / câștigător
- HAMERLEMN 2004 SRL (CUI 16632410)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295.148,38 RON
- Valoare atribuită
- 295.025,96 RON
- Data publicării
- 04.09.2019 18:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1025180
- Termen limită
- 25.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061569
Documente
Documentația de atribuire
- 1846 Plan SSM Prichindel scan.pdf.p7s
- AC CFR Prichindel.pdf.p7s
- A.C. Prichindel.pdf.p7s
- F6-Grafic de realizare a investitiei.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061569.pdf
- Formulare-Galautas.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI pt. ofertanti - Proiect Prichindel - Galautas_v2.1.docx.p7s
- PTDE - Piese desenate - Prichidel - Galautas.pdf.p7s
- PTDE - Piese scrise - Prichidel - Galautas complet - Vol. 1.pdf.p7s
- PTDE - Piese scrise - Prichidel - Galautas - Vol. 2.pdf.p7s
- PTDE - Piese scrise - Prichidel - Galautas - Vol. 3.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAMERLEMN 2004 SRL CUI RO 16632410
Subcontractanți 1
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Valoare atribuită
295.025,96 RON
din 295.148,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro