Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de achizitie publica de medicamente, divizat pe 118 loturi
- Număr anunț
- CN1016989
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.925.313,42 RON
- Data publicării
- 19.11.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1044553
- Termen limită
- 23.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 223-546519
- Documentație de atribuire
- DF1069407
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-08.11.2019-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale-08.11.2019-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1069407.pdf
- MODELE FORMULARE-semnat.doc.p7s
Control ex-ante
Participanți · 23 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMASTRU TRADING SRL CUI RO 6769462
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA CUI RO 11653560
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.