Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat

“Lucrări proiectare, reparații și amenajări asimilate investițiilor pentru spațiul situat pe B-dul I.C. Brătianu nr. 178, et. 1, complex Comercial Doi Cocoși”

Număr anunț
SCN1052293
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
FADMIG SRL (CUI 6018201)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626.741,17 RON
Valoare atribuită
488.000 RON 22,1% sub estimat
Data publicării
04.09.2019 15:40
Anunț de atribuire
SCNA1027286
Termen limită
24.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061532

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FADMIG SRL CUI RO 6018201
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MALCONS-COM S.R.L. CUI RO 5739641

Valoare atribuită

488.000 RON

din 626.741,17 RON estimat 22,1%

Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 138.741,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.