Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,1% sub estimat

Achizitie Statie de Lucru

Număr anunț
SCN1052266
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
PRO SYS S.R.L. (CUI 7706497)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
169.800 RON 32,1% sub estimat
Data publicării
04.09.2019 13:20
Anunț de atribuire
SCNA1026168
Termen limită
19.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061229

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

169.800 RON

din 250.000 RON estimat 32,1%

Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 80.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.