Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
FT-IR modular cuplat cu IR microscope si Software imagistica IR si statie de lucru pentru dotarea Laboratorului de Electrochimie si PATLAB Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1052249
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347.997 RON
- Valoare atribuită
- 347.995 RON
- Data publicării
- 04.09.2019 12:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1026160
- Termen limită
- 20.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061092
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Valoare atribuită
347.995 RON
din 347.997 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro