Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 55,5% sub estimat

Servicii de supraveghere a lucrărilor-dirigenție de șantier pentru obiectivul de investiţii “Reabilitare şi modernizare Şcoala Gimnazială nr.4, Municipiul Bistriţa”

Număr anunț
SCN1052208
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
LUCIEN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 34617281)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197.437,11 RON
Valoare atribuită
87.800 RON 55,5% sub estimat
Data publicării
04.09.2019 09:28
Anunț de atribuire
SCNA1027180
Termen limită
19.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061232

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ENERGOGAN SRL CUI 20438901
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Q TEST SA CUI RO 16310091

Valoare atribuită

87.800 RON

din 197.437,11 RON estimat 55,5%

Adjudecat la 44,5% din estimat · economie 109.637,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.