Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat

Proiectare şi execuţie „ Lucrări de refacere poduri și drumuri județene afectate de calamitățile naturale 2018, județul Galați”

Număr anunț
CN1016995
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTA MECANIQUE SRL (CUI 27225650)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.433.906 RON
Valoare atribuită
2.329.901 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
15.11.2019 11:57
Anunț de atribuire
CAN1028614
Termen limită
17.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1069993

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
OBERCONS COMP SRL CUI RO 33979666

Valoare atribuită

2.329.901 RON

din 2.433.906 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 104.005 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.