Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat
”MODERNIZARE PARTE CAROSABILĂ, STRADA ALEEA GRĂDINII, COMUNA DOBROEȘTI, JUDEȚUL ILFOV’’
- Număr anunț
- SCN1052429
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- MURAL SERV SRL (CUI 22983050)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128.738,24 RON
- Valoare atribuită
- 950.000 RON 15,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2019 18:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1029383
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061727
Documente
Documentația de atribuire
- 00.coperta.pdf.p7s
- 01.foaie semnaturi.pdf.p7s
- 02.borderou.pdf.p7s
- 04.anexa 1.pdf.p7s
- 05.anexa 2.pdf.p7s
- 06.anexa 3.pdf.p7s
- 07.anexa 4.pdf.p7s
- 08.anexa 5.pdf.p7s
- 10.anexa 7.pdf.p7s
- C6.PDF.p7s
- C7.PDF.p7s
- C8.PDF.p7s
- C9.PDF.p7s
- CAIET SARCINI ALEEA GRADINII.pdf.p7s
- d01.pdf.p7s
- d02.pdf.p7s
- d03.pdf.p7s
- F1.PDF.p7s
- F2.PDF.p7s
- F3.PDF.p7s
- FisaDate_DF1061727.pdf
- Formulare - ALEEA GRADINII.docx.p7s
- MEMORIU TEHNIC ALEEA GRADINII.pdf.p7s
- Model contract ALEEA GRADINII.docx.p7s
- pl01.1.pdf.p7s
- pl01.2.pdf.p7s
- pl01.3.pdf.p7s
- pl01.4.pdf.p7s
- pl01.5.pdf.p7s
- pl01.6.pdf.p7s
- plot.log.p7s
- ps01.1.pdf.p7s
- pz01.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RESTRA CONSTRUCT SRL CUI 24169482
Valoare atribuită
950.000 RON
din 1.128.738,24 RON estimat
15,8%
Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 178.738,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.