Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Contract de furnizare aparat de radiologie digital cu un post grafie cu sistem de printare laser
- Număr anunț
- SCN1052428
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33111600-7 · Aparate de radiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.700 RON
- Valoare atribuită
- 331.770 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2019 18:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1033606
- Termen limită
- 17.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061725
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale aparatura 2019.doc.p7s
- Cont pentru garantii.pdf.p7s
- Declaratie reprezentant legal 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061725.pdf
- Formulare si modele aparatura 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Subcontractanți 1
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFOMED SRL CUI RO 6502839
Valoare atribuită
331.770 RON
din 332.700 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 930 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.