Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,7% sub estimat

Furnizare echipamente de calcul/periferice, mobilier, sistem videoconferință, licențe

Număr anunț
SCN1052417
Autoritate contractantă
MINISTERUL APELOR SI PADURILOR (CUI 36904099)
Furnizor / câștigător
CENSUS GROUP SRL (CUI 22623735)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.357,50 RON
Valoare atribuită
10.824 RON 91,7% sub estimat
Data publicării
05.09.2019 16:22
Anunț de atribuire
SCNA1026540
Termen limită
23.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061698

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 130.357,50 RON Adjudecat: 10.824 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot I, Furnizare echipamente de calcul/periferice, sistem video… 119.533,20 RON Anulat
2 Lot II, Furnizare mobilier 10.824,30 RON CENSUS GROUP 10.824 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735

Valoare atribuită

10.824 RON

din 130.357,50 RON estimat 91,7%

Adjudecat la 8,3% din estimat · economie 119.533,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.