Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
ACHIZITIE SI MONTAJ USI TIP RULOU ACCES HALA PROCES TEHNOLOGIC LA DEPOUL BUCURESTI CALATORI
- Număr anunț
- SCN1052396
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MURAL SERV SRL (CUI 22983050)
- Cod CPV
- 44221310-1 · Porti de acces (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.848 RON
- Valoare atribuită
- 275.000 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2019 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1026266
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061679
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract sectorial model 2019-semnat.docx.p7s
- Documentatia de atribuire-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061679.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STAFF SRL CUI RO 4280612
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BFT INTERNATIONAL TRADING SRL CUI RO 32917150
Valoare atribuită
275.000 RON
din 286.848 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 11.848 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.