Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat
Verificarea si intretinerea sistemelor si instalatiilor de limitare si stingere a incendiilor
- Număr anunț
- SCN1052389
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- AUSTING COM SRL (CUI 7352870)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.860 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2019 14:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1028939
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061670
Documente
Documentația de atribuire
- DUAE Sisteme incendii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061670.pdf
- Formular 10B1, 10B2.xls.p7s
- SAP - Caiet de sarcini Sisteme incedii.pdf.p7s
- SAP - Model acord cadru Sisteme incendii.pdf.p7s
- SAP - Model contract+conventii Sisteme incendii.pdf.p7s
- SAP - Modele formulare - Sisteme incendiii.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUSTING COM SRL CUI RO7352870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BRESCIA PROD COM SRL CUI RO 9433083
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
T.M.G.- CONPREST SRL CUI RO 6826223
Valoare atribuită
42.860 RON
din 50.000 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 7.140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.