Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

servicii de elaborare Studiu de fezabilitate +DTAC+PT reconstructie obiectiv de arhitectura populara Grajd Radaseni din cadrul Muzeului Satului Bucovinean

Număr anunț
SCN1052355
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
NORD STUDIO S.R.L. (CUI 32865817)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.000 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
05.09.2019 11:22
Anunț de atribuire
SCNA1025942
Termen limită
19.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061617

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.200 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.