Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat

Achiziţia unui sistem de calcul (calculator) desktop

Număr anunț
SCN1052353
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
HERALD SRL (CUI 7384634)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.774 RON
Valoare atribuită
12.626 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
05.09.2019 11:22
Anunț de atribuire
SCNA1024064
Termen limită
12.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061446

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634

Valoare atribuită

12.626 RON

din 13.774 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 1.148 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.