Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare consumabile - tonere și cartușe pentru echipamente de imprimare și fotocopiere care apartin DGRFP Iași și structurilor subordonate
- Număr anunț
- SCN1052324
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646.534 RON
- Valoare atribuită
- 646.198 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2019 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1029385
- Termen limită
- 17.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061582
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061582.pdf
- formulare.pdf.p7s
- formulare word.doc
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
646.198 RON
din 646.534 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 336 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.