Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
ANVELOPE AUTOBUZE
- Număr anunț
- SCN1052586
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- VIOSTAR COM SRL (CUI 7861903)
- Cod CPV
- 34352200-1 · Pneuri pentru autobuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225.200 RON
- Valoare atribuită
- 224.281,16 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2019 19:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1035856
- Termen limită
- 19.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061919
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061919.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- PROPUNERE CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSTAR COM SRL CUI RO 7861903
Valoare atribuită
224.281,16 RON
din 225.200 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 918,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.