Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
„Modernizare drum județean pe DJ 131A, km 0+000-10+150” (DALI+PT)
- Număr anunț
- CN1017076
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.243,70 RON
- Valoare atribuită
- 105.000 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2019 14:26
- Anunț de atribuire
- CAN1030289
- Termen limită
- 07.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1070296
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1070296.pdf
- Instructiuni pentru Ofertanti_DJ 131 A.docx.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Modele Formulare DJ 131 A.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HENTZA BUSINESS SRL CUI 38395463
Valoare atribuită
105.000 RON
din 109.243,70 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 4.243,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.