Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 93,9% sub estimat

SERVICII DE COMUNICATII DATE PENTRU SEDIILE ADMINISTRATIVE SDEE Transilvania Sud S.A.

Număr anunț
CN1014960
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.433.190 RON
Valoare atribuită
87.780 RON 93,9% sub estimat
Data publicării
06.09.2019 13:25
Anunț de atribuire
CAN1026835
Termen limită
09.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061833

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

87.780 RON

din 1.433.190 RON estimat 93,9%

Adjudecat la 6,1% din estimat · economie 1.345.410 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.