Atribuită
Anunț de participare
Achizitie - OSTEODENSITOMETRU.
- Număr anunț
- CN1014959
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 168.000 RON
- Data publicării
- 06.09.2019 13:11
- Anunț de atribuire
- CAN1024823
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061341
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
168.000 RON
din 168.067,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro