Anulată Anunț de participare

Lucrări reabilitare pentru proiectul «Sistem de management energetic integrat pentru clădirea Școlii gimnaziale "BARAȚI", Comuna Mărgineni, Județul Bacău»

Număr anunț
SCN1052494
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Cod CPV
45214210-5 · Lucrari de constructii de scoli primare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109.311,23 RON
Data publicării
06.09.2019 11:56
Termen limită
07.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061794

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
TITICONST SRL CUI RO 10402820
Subcontractanți 2
ELECTRO-METAL S.R.L. CUI RO18108740
MULTISERVICE SRL CUI RO 6496320
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
TITICONST SRL CUI RO 10402820
Subcontractanți 2
ELECTRO-METAL S.R.L. CUI RO18108740
MULTISERVICE SRL CUI RO 6496320

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.