Atribuită
Anunț de participare
” Reabilitarea străzii Kájoni János etapa II din Municipiul Miercurea-Ciuc”
- Număr anunț
- SCN1052480
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700.738 RON
- Valoare atribuită
- 700.478,98 RON
- Data publicării
- 06.09.2019 11:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1026161
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061777
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1061777.pdf
- -Formulare-semnat.doc.p7m
- instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7m
- Model contract-semnat.pdf.p7m
- PT Kajoni Semnat.rar
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Valoare atribuită
700.478,98 RON
din 700.738 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro