Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Reabilitarea sistemului rutier pe DJ 134A km 5+700 - 7+000
- Număr anunț
- SCN1052478
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPLAND SRL (CUI 6178970)
- Cod CPV
- 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.594.994,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.635.333,23 RON
- Data publicării
- 06.09.2019 10:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1028663
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061774
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061774.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti_DJ 134A.docx.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Model formulare_DJ 134A.doc.p7s
- parte desenata.zip.p7s
- parte scrisa.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MULTIPLAND SRL CUI RO 6178970
Asociați 1
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Valoare atribuită
2.635.333,23 RON
din 2.594.994,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro