Atribuită Anunț de participare

Proiectare (PT +DDE) aferent investiţiei ” Lucrări de reabilitare şi reamenajare a Vilei nr. 15 în localitatea Băile Homorod” și asistență tehnică a proiectantului

Număr anunț
SCN1052471
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA CSIKI BARNA (CUI 34396008)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.831,94 RON
Valoare atribuită
14.830 RON
Data publicării
06.09.2019 10:44
Anunț de atribuire
SCNA1025910
Termen limită
19.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061770

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

14.830 RON

din 14.831,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.