Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Executie lucrari pentru proiectul „Extindere si reabilitare retea de distributie apa, realizare sistem de tratare si inmagazinare apa in localitatea Lupac, comuna Lupac, județul Caraș-Severin”
- Număr anunț
- SCN1052444
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUPAC (CUI 3227475)
- Furnizor / câștigător
- AS WEST INVEST BUILDINGS SRL (CUI 34998275)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.118.171 RON
- Valoare atribuită
- 4.065.188,56 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2019 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1035020
- Termen limită
- 03.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061743
Documente
Documentația de atribuire
- 29999_9e95d155-8d2a-4a1e-a63b-977ec130646e.xml.p7s
- complet caiet sarcini.pdf.p7s
- CU + Avize.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061743.pdf
- Formulare - executie.docx.p7s
- LUPAC FARA VALORI.rar.p7s
- ModelContract_DF1061743.pdf
- model contract.doc.p7s
- PLANSE PDF.rar.p7s
- PT.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AS WEST INVEST BUILDINGS SRL CUI 34998275
Asociați 1
AVM PROJECT INVEST SRL CUI RO 28015923
Subcontractanți 1
RETROVOLTICA S.R.L. CUI RO41344338
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSTGAT SRL CUI 2489567
Subcontractanți 1
COMPORSA SRL CUI RO13969331
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PAVAJ GRUP SRL CUI RO 6858977
Subcontractanți 1
STADIELCO SRL CUI RO 15773276
Valoare atribuită
4.065.188,56 RON
din 4.118.171 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 52.982,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.