Atribuită
Atribuire
Achizitie Pavaj beton , 200 x 100 x 60 mm, gri ciment, 50 buc/mp - 7500 buc x 0.73 lei, Bordura beton, 50 x 10 x 15 cm, gri ciment - 140 buc x 6.51 lei conform oferta nr 19182/26.05.2026, referat nr 18805/25.05.2026, ADV 1531506/26.05.2026
- Număr anunț
- DAN2768196
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 6.410,98 RON
- Data anunțului
- 29.05.2026 12:39
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.