Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIA LUCRĂRILOR DE EXECUȚIE LA OBIECTIVUL DE INVESTIȚII ,, EXTINDERE RETEA DISTRIBUTIE GAZE NATURALE PRESIUNE REDUSA” COMUNA SASCUT - BACAU
- Număr anunț
- SCN1016028
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- MOLDINSTAL SRS S.R.L. (CUI 38428498)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 963.090 RON
- Valoare atribuită
- 963.000 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 19:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1010093
- Termen limită
- 02.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023698
Documente
Documentația de atribuire
- 03. caiet de sarcini.rar.p7s
- 04. modele formulare.docx.p7s
- 05. draft contract lucrari - v2.docx.p7s
- FisaDate_DF1023698.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOLDINSTAL SRS S.R.L. CUI 38428498
Valoare atribuită
963.000 RON
din 963.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro