Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,8% sub estimat

Echipamente medicale pentru Centrul de Transfuzie Sanguina II

Număr anunț
SCN1016017
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.200 RON
Valoare atribuită
5.000 RON 91,8% sub estimat
Data publicării
13.09.2018 16:58
Anunț de atribuire
SCNA1006767
Termen limită
21.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023574

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 61.200 RON Adjudecat: 5.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Agitator de trombocite cu incintă termostată 25.000 RON Anulat
2 Analizor coagulare 4.700 RON Anulat
3 Centrifugă laborator cu control digital 5.000 RON AVENA MEDICA S.R.L. 5.000 RON
4 Frigider de laborator pentru reactivi 16.500 RON Anulat
5 Sudeuză portabilă cu cap mobil de sudare 10.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380

Valoare atribuită

5.000 RON

din 61.200 RON estimat 91,8%

Adjudecat la 8,2% din estimat · economie 56.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.