Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat

Achizitia unui buldoexcavator pentru intretinerea drumurilor si spatiile verzi

Număr anunț
SCN1015998
Autoritate contractantă
COMUNA HORGESTI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI HORGESTI) (CUI 4455145)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266.731,73 RON
Valoare atribuită
248.445 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
13.09.2018 15:22
Anunț de atribuire
SCNA1008278
Termen limită
04.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023269

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 3 Individuala
Ofertant
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

248.445 RON

din 266.731,73 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 18.286,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.