Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatii la amfiteatrele M. Viteazul si Al. I. Cuza si dotarea acestora
- Număr anunț
- SCN1015947
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.616.764,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.611.233,76 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2018 09:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1009497
- Termen limită
- 03.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023411
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini.PDF.p7s
- Clauze_contractuale_obligatorii.PDF.p7s
- FisaDate_DF1023411.pdf
- Formulare_LUCRARI.doc.p7s
- lista_cantitati_lucrari.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL CUI RO 6844688
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HIDRO SALT-B-92 SRL CUI RO 8309185
Valoare atribuită
1.611.233,76 RON
din 1.616.764,13 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 5.530,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.