Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,0% sub estimat

„Modernizare strada Occidentului” – proiectare faza PT, DE, DTAC, verificarea tehnica de calitate a documentaţiilor proiectate şi asistenţă tehnică din partea proiectantului pe perioada de execuţie a lucrărilor

Număr anunț
SCN1015943
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Furnizor / câștigător
NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
70.240 RON 22,0% sub estimat
Data publicării
13.09.2018 09:18
Anunț de atribuire
SCNA1007299
Termen limită
01.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023161

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Oferta 2 Individuala
Ofertant
SC DP CONS SRL CUI RO16682486

Valoare atribuită

70.240 RON

din 90.000 RON estimat 22,0%

Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 19.760 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.