Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Achizitionare calculatoare desktop – 20 buc
- Număr anunț
- SCN1015941
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.367 RON
- Valoare atribuită
- 71.000 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2018 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1006468
- Termen limită
- 27.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023450
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EXPERTISSA HQ SRL CUI RO 7816015
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMPUTERLINE SRL CUI RO 17994710
Valoare atribuită
71.000 RON
din 76.367 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 5.367 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.