Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Proiectare și execuţie lucrări de modernizare a infrastructurii secundare de irigații în localitatea Baldovineşti , județul Brăila în cadrul proiectului „Modernizarea și reabilitarea plotului de irigații SPP 3, aparținând O.U.A.I. Baldovinești, județul Brăila, din amenajarea hidrotehnică Latinu Vădeni”
- Număr anunț
- SCN1052677
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII BALDOVINESTI (CUI RO17817719)
- Furnizor / câștigător
- TEOVAL & CO. SRL (CUI 30516918)
- Cod CPV
- 45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.292.546,88 RON
- Valoare atribuită
- 4.206.875,04 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2019 15:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1030098
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061762
Documente
Documentația de atribuire
- 10. CU Baldovinesti.pdf.p7s
- 4. Fisa de date Baldovinesti.pdf
- 5. Formulare Baldovinesti.pdf.p7s
- 6. Model contract Baldovinesti.pdf.p7s
- 7. Caiet de sarcini Baldovinesti.pdf.p7s
- 8. DUAE Baldovinesti.pdf.p7s
- 9. Dali Baldovinesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061762.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TEOVAL & CO. SRL CUI RO 30516918
Subcontractanți 1
TIAB SA CUI RO 1555115
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONDOR SRL CUI RO 2365852
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
FULL LOCO PROFIT SRL CUI RO37641748
Subcontractanți 1
TIAB SA CUI RO 1555115
Valoare atribuită
4.206.875,04 RON
din 4.292.546,88 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 85.671,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.