Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie Servicii Consiliere - Comuna Valea Ierii
- Număr anunț
- SCN1052676
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA IERII (PRIMARIA VALEA IERII) (CUI 5562115)
- Furnizor / câștigător
- HUMANPRO SOLUTIONS SRL (CUI 37568680)
- Cod CPV
- 79634000-7 · Servicii de orientare profesionala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591.200 RON
- Valoare atribuită
- 590.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2019 15:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1025773
- Termen limită
- 27.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062015
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf
- FisaDate_DF1062015.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- MODEL CONTRACT-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 591.200 RON Adjudecat: 590.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii consiliere copii si parinti | 148.800 RON | HUMANPRO SOLUTIONS | 148.000 RON ↓0,5% |
| 2 | Servicii Informare si consiliere profesionala | 442.400 RON | HUMANPRO SOLUTIONS | 442.000 RON ↓0,1% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HUMANPRO SOLUTIONS SRL CUI 37568680
Valoare atribuită
590.000 RON
din 591.200 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.