Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat
SERVER
- Număr anunț
- SCN1052660
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- PANCRONEX SA (CUI 4719476)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.800 RON
- Valoare atribuită
- 142.000 RON 17,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2019 15:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1026896
- Termen limită
- 25.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061947
Documente
Documentația de atribuire
- 29812_67bf03dc-e72e-4425-b329-2ab55805510b.xml.p7s
- CAIET SARCINI-SERVER.pdf.p7s
- CONTRACT-ACHIZITIE SERVER.pdf.p7s
- DUAE-SERVER.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061947.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Valoare atribuită
142.000 RON
din 172.800 RON estimat
17,8%
Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 30.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.