Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,5% sub estimat

Servicii de interconectare VPN între sucursalele Societații Complexul Energetic Oltenia S.A

Număr anunț
SCN1052616
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72720000-3 · Servicii de retele la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.760 RON
Valoare atribuită
35.750 RON 61,5% sub estimat
Data publicării
09.09.2019 11:27
Anunț de atribuire
SCNA1024966
Termen limită
23.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061950

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716

Valoare atribuită

35.750 RON

din 92.760 RON estimat 61,5%

Adjudecat la 38,5% din estimat · economie 57.010 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.