Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

„Servicii de actualizarea proiectelor tehnice a investiţiei „Reabilitarea termică a blocurilor de locuințe în vederea ridicării performanței energetice: 10 blocuri””

Număr anunț
SCN1052594
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
KES BUSINESS S.R.L. (CUI 34697191)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
79.500 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
09.09.2019 08:55
Anunț de atribuire
SCNA1026018
Termen limită
23.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1061928

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

79.500 RON

din 80.000 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.