Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1093083
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2026 13:49
- Anunț de atribuire
- CAN1172118
- Termen limită
- 30.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272253
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIAPRO TOP SRL CUI 32730160
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VitroBioChem SRL CUI RO 13794965
Valoare atribuită
0 RON
din 450.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 450.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.