Atribuită
Anunț de participare
Întreținerea curentă pe timp de iarnă a drumurilor județene din județul Harghita, pentru perioada 2019-201 - LOTUL 5 Zona Ciuc
- Număr anunț
- SCN1052775
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- ECOCSIK S.R.L. (CUI 25741662)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211.447,45 RON
- Valoare atribuită
- 223.788,11 RON
- Data publicării
- 10.09.2019 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1026840
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062157
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la CS_lista drumuri.xls.p7s
- Anexa 2.1-2.10.xlsx.p7s
- Anexa A_ transp_elevi.xlsx.p7s
- Anexa B_centralizator cantitati.xlsx.p7s
- Anexa C - Lista utilajelor.docx.p7s
- Anexa la CS_ 2,7,8,9.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062157.pdf
- Formular_centralizator financiar.xlsx.p7s
- Formular nr. 12.docx.p7s
- Instructiuni.docx.p7s
- Model contract subsecvent.pdf.p7s
- Modele Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOCSIK S.R.L. CUI RO 25741662
Valoare atribuită
223.788,11 RON
din 211.447,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro