Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 53,4% sub estimat

Contract de achizitie publica de produse

Număr anunț
CN1017108
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.164,71 RON
Valoare atribuită
5.199 RON 53,4% sub estimat
Data publicării
20.11.2019 13:22
Anunț de atribuire
CAN1027595
Termen limită
20.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070411

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 11.164,71 RON Adjudecat: 5.199 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop 1 5.923,53 RON S.C. STREAM NETWORKS S.R.L. 5.199 RON ↓12,2%
2 Laptop 2 2.217,65 RON Anulat
3 Multifunctionala color A4 3.023,53 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870

Valoare atribuită

5.199 RON

din 11.164,71 RON estimat 53,4%

Adjudecat la 46,6% din estimat · economie 5.965,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.